EST   ENG  FIN   LAT   LIT  RUS  GER  SWE 
ilm Laugus

Nagu nupud laual

„Nagu Nupud Laual“ on uus meeskonnamäng mida saab Laugu talu ümbruses mängida ka pimedas ja vihmasajus. Loomulikult saab seigelda ka valgel ajal ja südasuvel! 🙂

Mängijad on nupud mängulaual. Elektrooniline mängujuht juhatab teed maastikul ja esitab küsimusi. Mängides ei pea jooksma, kuid mäng on kiire ja haarav.

Juhuslikkust on mängus vähem kui lauamängus ning tavaliselt võidab ikkagi nupukam rühm. Stardis saab iga rühm mängulaua ning elektroonilise mängujuhi. Mängulaual on 50 mänguvälja. Nagu lauamängudes ikka tuleb tüürida finiši poole.

Mäng algab suure täringu viskamisega, mis selgitab numbri millelt iga tiim oma

teekonda alustab – kas esimeselt või kohe kuuendalt sammult. Liikudes seadme

juhatamisel õigesse kohta, esitab see tiimile ühe küsimuse. Kõik küsimused on miljonimängu stiilis nelja valikvastusega. Rühm saab valida endale parima raja vastates vastavalt vajadusele õigesti või valesti. Muidugi juhul kui vastust teatakse. Kui vastuseid ei teata, kipub liikumine olema vastupidine soovitule. Küsimused on erinevate teemade kohta ning ka teemad on mängulaual näidatud. Nii saab rühm just enda teadmistele sobiva raja valida.

Iga õige vastus viib rühma 3 sammu lõpule lähemale. Iga vale vastus viib rühma 1 sammu lõpust kaugemale. Nagu igas korraliku lauamängus, saab mitmes kohas liikuda ka kiirelt edasi, jättes hulka samme vahele ning on võimalus ka, et langed mõned sammud tagasi.

Iga küsimus asub erinevas kohas. Elektrooniline mängujuht näitab noolega suunda ning meetrites kaugust vajalikku asukohta. Õigel ajal esitab elektrooniline mängujuht küsimuse ning laseb ka vastata. Vastavalt sellele kas vastus oli õige või vale ütleb ta rühmale kuhu väljale peab liikuma ning juhatab järgmise asukoha kätte. Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega. Võistkond kes jõuab esimesena finišisse on võitja.

Võitjatiimile meie poolt auhind. Kirjutada mängus vaja ei ole. Pimedus ja vihm mängu ei sega!

* Mäng kestab orienteeruvalt 2h.
* Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome
* Pimedal ajal meie poolt LED pealambid, vajadusel vihmakeebid

Mängu hind 10-le inimesele on 4000 krooni

Iga lisanduv inimene maksab 200 krooni

Grupihinnad, kui osaleb rohkem kui 40 inimest:

41-50 inimest 10 000.-

51-70 inimest 12 000.-

71-100 inimest 14 000 .-