EST   ENG  FIN   LAT   LIT  RUS  GER  SWE 
ilm Laugus

Meeskonnamäng Enigma

Enigma on lõbus seiklusmäng kus põhirõhk on suhtlemisel. Enigma on võistlus kus vastasmeeskonna tegevus mõjutab otseselt sinu tiimi strateegiat.

Enigma sobib kõigile, sest liikumistempo ja marsruudi valib meeskond ise. Mäng sobib hästi lõbusaks, kuid meeskonda arendavaks tegevuseks peale töist koosviibimist.

Mängu jooksul pead vastuse leidma kahekümnele küsimusele talu lähiümbruse objektide kohta. Võidab tiim kes leiab kontrollaja sees rohkem õigeid vastuseid. Orienteerumiseks on meeskonnal kaart ja kompass. Vastused tuleb leida loodusest või teisi pealt kuulates välja nuputada.

Eriliseks teeb mängu see, et igal tiimil on raadiosaatja millega saab staabist täpsustavaid küsimusi küsida. Eeter on avatud ning teised meeskonnad kuulevad pealt kogu suhtlust. Seepärast tasub vihjeküsimused esitada nii, et nad sulle endale kasulikud ning teistele arusaamatud on.

Oskuslikult kuulates on võimalik vastata ka kõige raskematele küsimustele ilma kohapeal käimata! Pelgalt sellele lootma jääda muidugi ei tasu.

Mängust võib osa võtta kuni 50 inimest. Minimaalselt soovitame mängu kolmele tiimile (10 inimest). Ühe meeskonna optimaalne suurus on 3-5 inimest.

Enigmat saab mängida eesti, inglise ja soome keeles.

Ürituse kestvus on aktiivsel osal 2 tundi, jalgsi läbitakse 1-5 kilomeetrit.
Vastuste arutelu ja auhinna kätteandmine peale mängu lõppu kestab umbes 30 minutit.

Enigma korraldamine 10-le inimesele maksab 4000 krooni. Iga lisanduv inimene 200 krooni. Hind sisaldab käibemaksu.