EST   ENG  FIN   LAT   LIT  RUS  GER  SWE 
ilm Laugus

Talust

Eesti Maaturismi organisatsiooni poolt on talule omistatud maksimaalsed tärnid – 3 rukkilille.

Talu on ehitatud 1926 aastal. Meie koht on ajalooline, sest siin on elatud ja töötatud aastasadu.

Laugu Turismitalu pakub Teile majutusega vanas talu kompleksis maaromantikat merest kõigest 450 meetri kaugusel. Kui soovite, läheme koos matkama, kalale, marjule või seenele, juhatame Teid ujuma või paadiga sõitma. Aitame Teil leida üles meie piirkonna pärandkultuuriväärtused ja muud Saaremaa vaatamisväärsused. Korraldame Teie jaoks ilusa puhkuse, mis võiks alata kosutava hommikusöögiga ja lõppeda suitsusauna või Saaremaa talusauna külastusega.

Laugu Turismitalu on eriline, sest ta on ise nagu väike muuseum. Aukohal on Saaremaal valmistatud käsitööesemed, nagu vaibad, linikud ja pildid. Eraldi on väljapanek Saaremaatalu vanadest tööriistadest, millega askeldati köögis või töötati põllul. Huvi korral saab teha ka ise mitmeid talutöid.

Majutusteenust pakume 10 inimesele talumajas läbi kahe korruse, kolmele inimesele eraldi palktares koos saunaga, kolmele inimesel talu aida apartementides ja kahele inimesele uue palkmaja numbritubades. Eksklusiivsemat privaatsust saab kuni 6 inimest nautida 300m kaugusel Ala-Laugu apartemendis. Kokku kohti talus on suve perioodil 33-le külalisele ja talveperioodil 22-le külalisele.

Teie rahulolu ja privaatsus on meile väga olulised. Suur taluõue, saaremaine hõng ja rõõmsameelne pererahvas seda kõike ka võimaldab.  Tulge kogu pere ja sõpradega ning jääge kauaks. Turismitalu perenaine ja peremees ootavad Teid Saaremaal Laugus.