EST   ENG  FIN   LAT   LIT  RUS  GER  SWE 
ilm Laugus

Talust

Eesti Maaturismi organisatsiooni poolt on talule omistatud
maksimaalsed tärnid – 3 rukkilille. Pakume majutust vanas talus, mis on ehitatud 1926 ja restaureeitud aastatel 2008-2009. Meie talu on ajalooline, sest selle koha peal on elatud ja töötatud aastasadu. Majutusteenust pakume 10 inimesele talumajas läbi kahe korruse ja lisaks on eraldi palktare, kus on kohti neljale. Seega on kokku kohti 14-le külalisele. Teie rahulolu, privaatsus ja turvatunne on meile väga olulised. Kui soovite olla Laugu turismitalus omaette, siis rohkem külalisi me Teie siinoleku ajal vastu ei võta. Kui aga tulla kahe perega, siis saame majutada Teid privaatselt eri korrustele, kus mõlema pere jaoks on eraldi köök ja olmeruumid, lapsed aga saaksid soovi korral omaette olla palktares.

Laugu turismitalu pakub Teile maaromantikat merest kõigest 450 meetri kaugusel. Kui soovite, läheme koos kalale, marjule või seenele, juhatame Teid ujuma või paadiga sõitma. Loomulikult sõltuvad antud tegevused aastaajast ja ilmast, kuid korraldame Teie jaoks ilusa päeva, mis võiks alata Teie poolt kasvuhoonest korjatud värskete tomatite või peenralt maasikatega ja lõppeda suitsusauna või Saaremaatalu sauna külastusega.. Aitame Teil leida üles meie piirkonna pärandkultuuriväärtused ja muud Saaremaa vaatamisväärsused.

Laugu turimitalu on eriline, sest ta on ise nagu väike muuseum, kus on välja pandud Saaremaal valmistatud käsitööesemed, nagu vaibad, linikud ja pildid ning eraldi on väljapanek Saaremaatalu vanadest tööriistadest, millega askeldati köögis või töötati põllul. Huvi korral saate teha ka ise talutöid, nagu niita muru, lõhkuda puid või rohida peenraid.

Tulge kogu perega ja jääge kauaks, turimitalu perenaine ja peremees ootavad Teid Saaremaal Laugus.